Dudak Dolgusu İzmir

Hyalüronik asit insan vücudunun temel bileşenlerinden birisidir. Zamana bağlı olarak yaşlanmayla birlikte insan vücudundaki hyalüronik içeriği azalmaya başlar.

Göz Altı Işık Dolgusu

Göz altında bulunan morluklar pek çok kişiyi rahatsız etmektedir. Ayrıca göz çukurluğu da insanlara rahatsızlık veren hastalıklardan birisidir. İnsanlar birbirleriyle iletişim kurarken ilk olarak göz teması sağlanmaktadır. Bu nedenle gözün sağlıklı görüntüsü, iyi bir izlenim için oldukça önemlidir.
Ücretsiz Bilgi Alın

Altın İğne (İnfiny)

ırışıklıklar ve vücut lekelerini cilt bakımıyla azaltmak ve hatta ortadan kaldırmak mümkündür. Bunun için son yıllarda kullanılan yaygın yöntemlerden birisi altın iğne (infinity) olmaktadır. Yenilikçi bir uygulama olan altın iğne tedavisi bütün dünyada güvenli bir şekilde uygulanmaktadır.
Ücretsiz Bilgi Alın

Lazerle Çatlak Tedavisi

Hamilelik sonrasında alınan kiloların verilmesi de çatlaklara neden olabilir. Çatlak oluşumunun yoğun bir şekilde görüldüğü bir başka dönem ergenlik dönemidir. Ergenlik döneminde özellikle boy uzaması sırasında vücutta çatlaklar meydana gelmektedir.
Ücretsiz Bilgi Alın

Alexandrite Lazer Epilasyon

Bütün dünyada gıda ve sağlık alanında FDA onayının alınmış olması o ürünün güvenilir olduğuna işaret eder. Dolayısıyla lazer epilasyon Alexandrite operasyonu hem Türkiye’de hem de dünyada güvenle uygulanmaktadır
Ücretsiz Bilgi Alın

Cilt Tedavileri

Bu lezyonlar ilk oluştuğunda dışarıdan kırmızımsı mor olarak görülürler. Yırtılmanın yeni olması ve bu yırtılma sırasında deri içinde mikro kanamalar nedeniyle bu kırmızımsı mor renk görülür.

Cilt çatlağı yani cilt yırtığı eskidikçe beyazlaşır ve dışarıdan ciltte beyaz çatlaklar halinde görülürler. Bu çatlaklar zamanla beyazladığı için esmer yani koyu tenli kişilerde çok daha belirgindir.

Ücretsiz Bilgi Alın

Medikal Cilt Bakımı

İzmir’de Cilt Bakımı

İzmir’de medikal cilt bakımı hizmeti veren kurumların başında Novar Poliklinik gelmektedir. Novar poliklinik, cilt bakımı yaptırmak isteyen herkes için özel yöntemler tercih eder. Çünkü insanların vücutları birbirlerinden farklıdır, her vücudun ihtiyacı da birbirinden farklıdır. Böyle olduğu için medikal cilt bakımında kişiye özel yöntemlerin tercih edilmesi daha etkili..

Ücretsiz Bilgi Alın